Koncert Radka Bieleckiego 2023-11-10, godz. 18:00
Lidzbarski Dom Kultury - Lidzbark Warmiński

KUP BILET NA TO WYDARZENIE
Radek Bielecki, bezsprzeczny fundament wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka wyruszył w trasę koncertową promującą jego pierwszą autorską płytę pt. „Za darmo…”. Płytę, która notabene nagrana została wiele lat temu i do dnia dzisiejszego nie ujrzała światła dziennego.

Koncert w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się 10 listopada 2023 (piątek) o godzinie 18:00 w Lidzbarskim Domu Kultury.
Bilety: 60 zł (dostępne online, sekretariacie Lidzbarskiego Domu Kultury oraz kasie Kina Ignacy)

Radkowi Bieleckiemu na scenie towarzyszy pięcioosobowy zespół fantastycznych muzyków znanych ze wszystkich najważniejszych i największych scen naszego kraju:

• Dawid Korbaczyński – gitara (założyciel i aktualny twórca sukcesu zespołu Mikromusic, dodatkowo gitarzysta w bandach Stanisława Soyki, Kuby Badacha czy Meli Koteluk),
  • Rober Jarmużek – piano (pianista Mikromusic, twórca Coherence Quartet),
  • Michał Maliński – perkusja (perkusista „Męskie Granie” oraz dowódca sekcji rytmicznych Kasi Nosowskiej, Grubsona czy Jareckiego),
  • Piotr Sypień – bas (niskie tony Stana Borysa i Kabaretu Neo-Nówka),
  • Wojciech Szklarkowski – akordeon (główny miech Neo-Nówki i formacji Żarówki)