SPEKTAKL GRACE I GLORIA - STANISŁAWA CELIŃSKA i LUCYNA MALEC 2023-03-24, godz. 19:30
Lidzbarski Dom Kultury

KUP BILET NA TO WYDARZENIE

24 marca / piątek /  o godz. 19.30

SPEKTAKL GRACE I GLORIA
Obsada: STANISŁAWA CELIŃSKA i LUCYNA MALEC

Uwaga! Mamy kilka dodatkowych miejsc na piątkowy spektakl „Grace i Gloria”. Miejsca dodatkowe (dostawki) można zakupić TYLKO w sekretariacie Lidzbarskiego Domu Kultury. Jeśli masz pytania - zadzwoń pod nr 89 767 26 88.

Reżyseria: Bogdan Augustyniak, Muzyka: Jerzy Satanowski, Scenografia: Jerzy Rudzki

Spektakl Grace i Gloria został specjalnie przygotowany z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej.

Jest to barwna, a zarazem przejmująca opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieję, przepełniony poczuciem humoru i zaskakującymi zwrotami akcji. Brawurowa gra Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji.